מתי ומי צריך שירות תמלול?

שירות תמלול נדרש במקרים של צורך בראייה בהליך בית משפט. השירות במקרה זה נדרש להיות מדוייק ומקצועי ביותר ממש עד לרמה אקוטית, מאחר והשלכות של טעות הגהה יכולה להיות קריטית מאוד, עבור מצב בו אדם יכול להיות מוגדר כנאשם או להיפך שלא בצדק. במקרה כזה השירות חייב להינתן על ידי חברה אמינה ומקצועית ביותר בעלת ניסיון רב בתחום התמלול, ולא סתם הכותב מחוייב לצרף חתימה, המעידה על אמינות ועבודה מקצועית, אשר נעשית לאחר בדיקות רבות.

שירות תמלול מיועד למשרדי חקירות שונים וכן לצורך תיעוד של כנסים, ישיבות או ועדות דירקטוריון עבור חברות, מועצות ועיריות שונות. שירות זה נדרש בשנים האחרונות גם בתחום האישות, הונאות וגם על ידי סטודנטים רבים, אשר מעוניינים לתעד את הנאמר בהרצאות האקדמיות בהן הם נוכחים. כמו-כן, כל מי שמבקש לתרגם הקלטות משפות שונות לעברית, כמו מספרדית, ערבית או אנגלית.

החברה המספקת שירות זה חייבת לשמור על סודיות ולבצע עבודתה בנאמנות ובמקצועיות רבה. במקרים בהם יש צורך להעתיק הקלטות שיחה מטייפ דיגיטלי או קלטת ל-CD החברה תעשה זאת ובמקרים של שיבושי הקלטה גם כן תעשה הכול, על מנת להגיע לפיענוח מושלם של ההקלטה, תוך כדי הגברת קולות, סינון רעשים, וכמו-כן, ביצוע בחינה מדוקדקת של הנאמר באותו זמן כולל השמעה חוזרת ונשנית, במטרה להגיע לזיהוי מדוייק של הנאמר בה. לפיכך, במצבים בהם אדם זקוק לפיענוח הקלטה שנשמעה משובשת חברת תמלילים מקצועית תוכל לסייע לו, מאחר וזהו תחום מומחיותה.