הקלטות שיחה

הקלטות שיחה

כשמבקשים להקליט שיחות מכל מיני סיבות, רצוי לעשות זאת באמצעות חברה אמינה ומקצועית בעלת ניסיון, שמתמחה בתחום ההקלטות הדיגיטליות ותדע לבצע אותן באיכות גבוהה מאוד וללא תקלות, כולל אפשרות שינוי ואחסון דיגיטאלי ואנלוגי, תוך כדי שימוש בציוד האיכותי ביותר.

תרגום משפות זרות לעברית

תרגום משפות זרות לעברית

"MB פענוח הקלטות ותמלול" מספקת שירותי תרגום ותמלול משפות אנגלית, ספרדית וערבית לעברית. המתורגמנים בה הינם מקצועיים ביותר ובעלי ניסיון רב בתחום, כאשר תוצרי התרגום שלהם מתקבלים איכותיים ומדוייקים ומתחשבים בשוני הבין תרבותי, תוך שמירה על המונחים המקצועיים השונים.

פיענוח הקלטות באיכות ירודה

פיענוח הקלטות באיכות ירודה

משרדנו מספק שירותי תמלול מהקלטות ובמצבים מסויימים גם שיפור הקלטה לצורך תמלול. במקרים בהם ישנם הפרעות ורעשי רקע במהלך ההקלטה או שיבושים יש צורך בפיענוח של הנאמר בה, השמעה חוזרת ונשנית שלה, תוך כדי הגברת הקול, סינון הרעש וביצוע כל הנדרש על מנת לשפר את השמע.

תמלול ראיונות

תמלול ראיונות

תמלול ראיונותבדרך כלל כאשר מראיינים מישהו, בין אם זה בשפה העברית ובין אם זה בכל שפה אחרת, עושים זאת בעזרת הקלטה. זה לא משנה באיזה מכשיר הקלטה עושים שימוש, שכן בסופו של דבר תמיד יגיע הרגע שבו יהיה צורך לבצע תמלול לראיון. עבודת תמלול ראיונות זו עבודה הדורשת:

תמלול הקלטות

תמלול הקלטות

שירותי תמלול הקלטות דרושים לא אחת לעורכי דין, לבתי משפט וללקוחות פרטיים בגלל סיבות כאלה ואחרות.
לכן, אם גם אתם מחפשים את המקום הטוב ביותר שבו תוכלו להזמין שירותי תמלול הקלטות שיכלול:

סינון רעשים בהקלטה

סינון רעשים

סינון רעשיםהקלטות שונות יכולות לשמש אותנו בלא מעט מקרים, בין אם מדובר על הוכחות בבתי משפט ובין אם מדובר על כל מצב אחר. לכן ברור מדוע גם אתם רוצים להפיק את הטוב ביותר מההקלטה שיש לכם, רק נשאלת השאלה כיצד ניתן לעשות זאת אם היא מלאה ברעשים ואם לא שומעים מספיק טוב. רגע לפני שאתם מוותרים על השימוש בה אתם מוזמנים לפנות אלינו, כי אצלנו בחברת "תמלילים", שהוקמה על ידי מרינה בן חמו, תוכלו לקבל שירותים נפלאים בתחום.

האתר עוצב ונבנה על ידי web4all