הקלטות שיחה

כשמבקשים להקליט שיחות מכל מיני סיבות, רצוי לעשות זאת באמצעות חברה אמינה ומקצועית בעלת ניסיון, שמתמחה בתחום ההקלטות הדיגיטליות ותדע לבצע אותן באיכות גבוהה מאוד וללא תקלות, כולל אפשרות שינוי ואחסון דיגיטאלי ואנלוגי, תוך כדי שימוש בציוד האיכותי ביותר.

רצוי גם שלאותה מערכת תתוסף מערכת גיבוי לתקלות והפסקות חשמל ובמקרים בהם ההקלטות אינן ברורות, לחברה תהיה את ההתמחות גם בהגברת הקלטות השיחה, בסינון הרעשים ובכל מה שיכול לסייע בשיפור רמת ההקלטה.

חברה מקצועית ואמינה תקפיד על בקרת איכות הדוקה על מנת להשיג איכות צליל גבוהה עבור ההקלטות, הפרוטוקולים וקבצי הקול ובכדי להפיק את המירב גם בסביבת הקלטה שאיננה אופטימלית. החברה מתחייבת לשמור על סודיות ודיסקרטיות בכול סוגי ההקלטות, אשר חלקן יכולות גם לשמש כראיה בהליך משפטי של בית משפט.

האזנת סתר - מהי?

הקלטות בהן מקליט השיחה משתתף בשיחה הן חוקיות ומכריעות במקרים כאלה. עם-זאת, יש לציין כי הקלטת שיחה של אחרים במקום בו המקליט אינו שותף לשיחה זוהי עבירה פלילית. במקרה כזה פעולה זו מוגדרת כ"האזנת סתר" והיא מנוגדת לחוק.

כמובן שיש מקרים נוספים בהם עולה צורך להשתמש בשירותיה של חברה מסוג זה, כמו למשל עבור אוכלוסיית כבדי שמיעה, על מנת שיבינו את מה שנאמר או הקלטה של הרצאות על ידי סטודנטים מקרב הציבור האקדמאי, כמו למשל הקלטות כנסים או ישיבות דירקטוריון.