סינון רעשים

סינון רעשיםהקלטות שונות יכולות לשמש אותנו בלא מעט מקרים, בין אם מדובר על הוכחות בבתי משפט ובין אם מדובר על כל מצב אחר. לכן ברור מדוע גם אתם רוצים להפיק את הטוב ביותר מההקלטה שיש לכם, רק נשאלת השאלה כיצד ניתן לעשות זאת אם היא מלאה ברעשים ואם לא שומעים מספיק טוב. רגע לפני שאתם מוותרים על השימוש בה אתם מוזמנים לפנות אלינו, כי אצלנו בחברת "תמלילים", שהוקמה על ידי מרינה בן חמו, תוכלו לקבל שירותים נפלאים בתחום.

החברה שלנו קיימת כבר משנת 1984 ואנחנו המומחים בכל התחומים הקשורים להקלטות שלכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו לא רק אם אתם רוצים שנסנן את הרעשים מההקלטה כדי שישמעו יותר טוב אלא גם אם אתם רוצים

שירות כמו:

  • הגברת הקלטת השיחה
  • תמלול
  • המרה מהקלטות אנלוגיות לדיגיטליות ועוד

כיצד מסננים רעשים?


יש מספר דברים שצריך להקפיד עלים כדי שניתן יהיה לסנן את הרעשים כראוי, והראשון שבהם הוא ניסיון. אדם שאין לו ניסיון בכך עלול להרוס את ההקלטה ולפגוע בצורה כזאת בהוכחה או בשימוש שרציתם לעשות בעזרתה. שנית, צריך גם לא מעט ידע וסבלנות כי לעיתים מדובר על הקלטות שצריך להאזין להן יותר מפעם אחת כדי שניתן יהיה לשמוע טוב. מעבר לכל אלה, צריך גם ציוד מקצועי ומוביל ולכן ברור מדוע לא תוכלו לסנן את הרעשים מההקלטה לבד בבית. פנו אלינו עוד היום וצוות המומחים שלנו תמיד יקבל את פניכם בחיוך וייתן לכם שירות מקצועי ויעיל.