פיענוח הקלטות באיכות ירודה

משרדנו מספק שירותי תמלול מהקלטות ובמצבים מסויימים גם שיפור הקלטה לצורך תמלול. במקרים בהם ישנם הפרעות ורעשי רקע במהלך ההקלטה או שיבושים יש צורך בפיענוח של הנאמר בה, השמעה חוזרת ונשנית שלה, תוך כדי הגברת הקול, סינון הרעש וביצוע כל הנדרש על מנת לשפר את השמע.

גילוי והורדת הרעש בהקלטות הינו שלב מקדים לתמלול, מאחר ותחום זה מצריך דיוק רב ביותר, במיוחד כאשר תמלילים משמשים מתן עדות בבית משפט ומשמשים כראיה לכל דבר. כאן כתיבה נכונה ומדוייקת והקפדה על דיוקי הגהה חשובים מכל דבר אחר, מאחר וטעות ברישום מילה עלולה לגרום לנזק רב, במקרים בהם מילה נכונה או לא מילה נכונה מכריעה חף מפשע או להפך.
משרדנו עושה שימוש בכלים המתקדמים ביותר לתמלול שיחה וכן בצוות מתמללים ומתרגמים מקצועיים ובעלי ניסיון רב.
לצורכי בית משפט וחקירות אנו מבצעים העתקת הקלטות שיחה מטייפ דיגיטלי או קלטת ל-CD וגם רישום מעקב מוידיאו, של כל הנאמר, תוך כדי שימוש בציוד משוכלל גם לצורכי מעקב וחקירת שטח.
אנו מספקים שירות לחברות חקירות שונות ורבות, ביניהן גם חקירות ביטוח במצבים בהם חברות הביטוח נתבעות ויש צורך בראיות מתאימות עבור בית משפט. השימוש שאנו עושים בסרטי וידאו מסייע לנו להרכיב תמונה ברורה
ורחבה יותר לצורכי החקירה, כולל עבור חקירות סמויות, ובהתאם לדרישות הלקוחות שלנו. תמלול החקירות מחוייב להיות מדוייק ומהימן ולא סתם הוא נעשה בידי צוות מקצועי ביותר של משרדנו, מנוסה ומומחה בתחום.