תמלול איכותי

MB היא חברת פיענוח הקלטות ותמלול אשר עוסקת גם בתרגום משפות זרות לעברית.
לעתים מדובר בהקלטות שאינן ברורות. במקרים אלה אנו מתמחים גם בהגברת הווליום בהקלטות השיחה, בסינון רעשים ובכל הקשור לשיפור רמת ההקלטה.

החברה הוקמה בשנת 1984 ומאז ועד היום מספקת שירות למגוון רחב של לקוחות כדוגמת: חברת קרנית-קרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים, חברות חקירה, חוקרים פרטיים, בתי משפט, עורכי דין, בנקים, חברות ביטוח (וביניהם כלל, מגדל, מנורה), התנועה למען איכות השלטון בישראל, משטרת ישראל, הסנגוריה הציבורית ועוד גורמים שונים - פרטיים וציבוריים.
MB שירותי פענוח הקלטות שיחה ותמלול מספקת את מיטב שירותי התמלול ונותנת את המענה הרחב ביותר בתחום, הן בהיבט של הקלטות שיחה והן בהיבט של תדפיס שירותי התמלול. כפי שנוכחתם לדעת משורת הלקוחות שאותם הצגנו קודם לכן, החברה מספקת את שירותיה הן לקהל הלקוחות העסקי והן לקהל לקוחות הפרטי. אנו מעניקים לכם שירות מקצועי, אדיב ומתקדם בתחום של תמלול, כאשר באמתחתנו יותר משלושים ושתים שנה ניסיון בתחום.
כאן באתר תוכלו למצוא מידע נוסף אודותינו ואודות מגוון השירותים שלנו. אם אתם זקוקים לשירותי פענוח או תמלול שיחה, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בלשונית צור הקשר ולקבל את מלוא השירות – ביעילות ומקצועיות.